top of page

 

 

 

Witam w Old School Car Garage

Tylko u mnie znajdziesz kompleksową pomoc w procesie odrestaurowywania samochodów. Staram się pomóc klientowi na każdym etapie renowacji auta. W moim warsztacie możesz zacząć cały projekt i otrzymać niezbędną specjalistyczną pomoc w spełnianiu swoich marzeń o wyjątkowym i indywidualnym aucie, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.  

 

Dlaczego Old School Car Garage?

 

Posiadam wszelki niezbędny sprzęt, aby spełnić wszystkie wymagania moich klientów, a w szczególności wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności i cały niewykorzystany pokład energii wraz z dużą ilością pomysłów do zrealizowania.

 

Staram się zapewnić najwyższą jakość produktów wykorzystywanych do każdego odrestaurowywanego elementu.

 

Jestem zadowolony z każdego zadania, które otrzymam i bez względu na jego trudność zawsze podejmuję się wykonania. Swoją pracę zawsze wykonuję z należytą starannością, zwracając uwagę na najmniejsze detale. Chcę, aby każdy klient, który opuszcza mój garaż wyjechał zadowolony i zwracał się do mnie z każdym najmniejszym problemem, gdyż zawsze staram się doprowadzić auto do perfekcji.

 

Większość powierzonych zadań wykonuję sam. Osobiście specjalizuje się w pracach blacharskich i lakierniczych, ale współpracuję również z warsztatami z innych dziedzin motoryzacyjnych. Jako, że warsztatów z tak indywidualnym podejściem do klienta jest mało w regionie, wspólnie z innymi specjalistami staramy się współpracować ze sobą, dzielić wątpliwościami i razem rozwiązywać problemy tak, aby klient był zawsze zadowolony.

Adam Pawłowski

Zapraszam

bottom of page